ריצוף גרניט פורצלן: עונים על 3 שאלות קשות בנושא

תוכן העניינים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

ריצוף גרניט פורצלןאתם משפצים את הבית והגעתם לשלב הריצוף. ישנם כל כך הרבה אפשרויות המוצעות לכם מה שהופך את הבחירה למאוד קשה ומבלבלת. 

ייתכן וחלק מהמגוון המוצע לכם הם אריחי קרמיקה, פרקט, אבן טבעית או אריחי פורצלן. בכדי שתצליחו בחור את הריצוף המתאים לכם ביותר אנחנו כאן לעזור לכם לעשות סדר בדברים. כמובן שלכל סוג ריצוף ישנם היתרונות והחסרונות שלו, במאמר הבא נתמקד בייחודו של ריצוף גרניט פורצלן.

מהם היתרונות של ריצוף גרניט פורצלן על פני ריצוף אחר?

תחילה נסביר שאריחי גרניט פורצלן אינם חומר טבעי הנוצר בטבע אלא על ידי טכנולוגיה מסוימת המקנה להם את יתרונותיהם הרבים. אריחי גרניט פורצלן הינם אריחים חזקים מאוד שמצד אחד יכולים להיות בשימוש במשך שנים רבות ומצד שני השנים לא משפיעות עליהם. יש להם יכולת ספיגה מעולה כך שלכלוך קשה אינו משאיר בהם סימנים ובנוסף לעומת ריצוף אחר מחירם יחסית נוח וזול.

אילו סוגי אריחים ניתן למצוא?

הייחודיות הגדולה ביותר של ריצוף שיש גרניט פורצלן היא היכולת שלו לדמות חומרי ריצוף אחרים למשל שיש, עץ, אבן טבעית, זכוכית ועוד. יש לכך יתרונות רבים החל מהמחיר כמובן, כיוון שלא מדובר בחומר המקורי העלויות של ריצוף מעין זה תהיינה נמוכות הרבה יותר מאשר ריצוף מקורי. 

יתרון נוסף הוא אופן תחזוקת הבית, מרצפות גרניט פורצלן הינן קלות ונוחות לניקוי ותחזוקה ואין צורך להשקיע בהן יותר מידי.

דבר אחרון הינו האסתטיקה, מכיוון שמדובר בריצוף פשוט שמיוצר על ידי מכונות כל המרצפות יראו בדיוק אותו הדבר מה שיביא לתוצאה אסתטית מאוד.

אילו סוגי גימורים קיימים?

תוכלו למצוא אריחי גרניט פורצלן בקטלוג שלנו, בשלושה סוגי גימורים. מבריק, מט ולפטו. אריח מבריק הינו אריח שעבר גימור נוסף ואריח לפטו הינו אריח שעבר רק חצי גימור ולכן הוא יראה חצי מט וחצי מבריק. כמובן לכל סוג אריח ישנם יתרונות וחסרונות. 

אריח מבריק הינו האריח היקר ביותר מבין השלושה וכמובן שגם היפה ביותר אך הוא אינו קל לתחזוקה וניקוי וכל כתם קטן יבלוט עליו. 

מנגד היתרון של אריח מט הוא בהחלט ההשפעה שלו על שגרת הניקיון שלנו כיוון שהוא בולע את הכתמים וכך הלכלוך פחות נראה.

מהם טווח העלויות של ריצוף גרניט פורצלן?

היתרון של ריצוף גרניט פורצלן היא שניתן להדביק אותו על גבי הריצוף הקיים שלנו ואין חובה להוריד את הריצוף הישן, דבר זה מוזיל את עלויות הריצוף באופן משמעותי. 

מחיר אריחי גרניט פורצלן נע בין 80-100 שקלים למטר כאשר מדובר בדגמים המוכרים ובין 400-500 לאריחים מיוחדים.

סירטון בנושא ריצוף גרניט פורצלן

ריצוף גרניט פורצלן
אנחנו כאן בשבילך
דילוג לתוכן